71 707 36 77

RS Serwis
Wrocław, ul. Szybowcowa 25

Stacja kontroli pojazdów

wrocław stacja kontroli pojazdów audi serwis wrocław

RS Serwis wykonuje szereg czynności koniecznych dla utrzymania Twojego pojazdu w formie. Zgłoś się do nas, a dokonamy niezbędnego przeglądu rejestracyjnego i przeprowadzimy wszelkie badania techniczne. Szukasz we Wrocławiu stacji kontroli pojazdów? Sprawdź poniżej, co możemy zrobić dla Ciebie i Twojego samochodu i przyjedź na Szybowcową!

Wykonujemy badania techniczne samochodów osobowych i ciężarowych do 3,5 ton, w tym:

  • sprowadzonych z zagranicy,
  • przystosowanych do przewozu osób (taxi),
  • posiadających instalacje gazowe LPG,
  • z napędem 4×4,
  • pojazdów uprzywilejowanych,
  • z zamontowanym hakiem holowniczym,
  • po zatrzymaniu dowodu rejestracyjnego,
  • po kolizji lub wypadku drogowym,
  • skierowanych do kontroli przez starostę powiatowego,

a także motocykli, motorowerów oraz przyczep towarowych i campingowych.

Przy pomocy specjalistycznych urządzeń bezpiecznie zbadamy Twój pojazd.

Posiadamy wyjątkowe cztero-płytowe urządzenie diagnostyczne do kontroli układu hamulcowego, ustawienia kół i układu zawieszenia.

Elementy te badane są na tym samym urządzeniu podczas jednokrotnego przejazdu samochodem, w warunkach w pełni odzwierciedlających te panujące na drodze.

Badanie dwóch osi jednocześnie jest szczególnie istotne dla samochodów z napędem 4×4 gdyż standardowe urządzenia rolkowe mogą uszkodzić mechanizm międzyosiowy w pojazdach z napędem na cztery koła.

Kolejną zaletą naszego urządzenia jest zupełnie płaskie stanowisko, wykluczające możliwość zaczepienia podwoziem o wystające elementy urządzeń rolkowych stosowanych na większości stacji kontroli pojazdów.

Wysokość płatności za poszczególne usługi reguluje ministerialny cennik.

Na miejscu sprawdzamy geometrię i zbieżność kół. Wszelkie wykryte usterki możemy na Państwa życzenie szybko zlikwidować, kierując pojazd do naszego serwisu samochodowego. Wrocławskim klientom polecamy również naszą myjnię i usługi kosmetyki samochodowej.

Powiadomimy Cię o zbliżającym się końcu ważności przeglądu rejestracyjnego!

Jeździj bez obaw, skontaktuj się z nami!
RS Serwis: Audi, Volkswagen, Seat i Skoda

Przegląd techniczny

Każdy właściciel samochodu wie, że aby móc korzystać z danego auta przez wiele lat, niezbędne są regularnie wykonywane przeglądy. Przegląd samochodu pozwala zdiagnozować wszystkie nieprawidłowości w działaniu danego auta. To z kolei prowadzi do tego, że można uniknąć nie tylko większych awarii, ale także i poważnych wypadków.

Przegląd techniczny samochodu można wykonać w wielu miejscach w Polsce. Jednakże RS Serwis jest jedną z tych stacji kontroli pojazdów, które wyróżniają się na tle swojej licznej konkurencji. Jest to serwis działający we Wrocławiu, przy ulicy Szybowcowej 25.

Przegląd techniczny samochodu w RS Serwis jest wykonywany przez profesjonalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w swojej branży. Dzięki temu oddając swoje auto w ręce pracowników z tego serwisu można mieć pewność, że są to osoby, które wiedzą co robią. Przegląd samochodu będzie wykonany szybko i profesjonalnie, dzięki czemu żaden klient nie będzie musiał długo czekać na to, aby odzyskać swoje auto. Wszystko to oferowane jest w bardzo przystępnych cenach. Jeżeli zatem ktoś planuje przegląd samochodu, RS Serwis jest miejscem, które na pewno trzeba odwiedzić ze swoim autem.