71 707 36 77

RS Serwis
Wrocław, ul. Szybowcowa 25

RS Serwis

serwis audi wrocław serwis samochodowy wrocław

Samochód musi być bezpieczny i zawsze gotowy do drogi.
Upewnij się, że Twój taki jest!

RS Serwis to miejsce, w którym Twój pojazd otrzyma najlepszą, kompleksową opiekę. Od 1998 roku z zaangażowaniem kontrolujemy i naprawiamy samochody w taki sposób, by w optymalnym stanie przemierzały wszystkie szosy. Chcemy efektywnie przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, którego jesteś częścią!

Nasza stacja kontroli pojazdów we Wrocławiu wypełniona jest nie tylko motoryzacyjnymi zapachami:

  • zatrudniamy wyłącznie przeszkolonych, posiadających aktualną wiedzę techniczną fachowców,
  • posiadamy dostęp do niezliczonej ilości części zamiennych,
  • pracujemy na najwyższej klasy urządzeniach i testerach diagnostycznych, bez których nie ma prawa działać w dzisiejszych czasach serwis samochodowy.

Wrocławskich kierowców zachęcamy do profilaktycznego sprawdzenia stanu technicznego swojego samochodu. Na miejscu, w ekspresowym tempie usuwamy ewentualne stwierdzone usterki. Wykonujemy, zgodnie z zaleceniami producenta, przeglądy okresowe, oraz wszelkie naprawy i czynności obsługowe. Zajmujemy się kosmetyką i serwisem opon.

serwis audi wrocław serwis samochodowy wrocławJesteśmy częścią sieci Bosch Car Service, dlatego obsługa kompleksowa, gwarantująca jakość w każdym aspekcie jest dla nas standardem. Sprawdź ofertę!

RS Serwis to nie tylko serwis samochodowy. We Wrocławiu najwięcej dla swojego pojazdu zrobisz właśnie u nas! Współpracujemy również z firmą Sachs , która dzięki swoim materiałom i szkoleniom zapewnia nam dostęp do najnowszych rozwiązań technicznych.

Zatrzymany dowód rejestracyjny? Samochód sprowadzony z zagranicy? Potrzebny przegląd auta 4×4? Dzwoń, pisz albo najlepiej do nas przyjedź na Szybowcową 25! W tygodniu pracujemy od 8:00 do 20:00.